19 مرد

پیشگیری از عفونت ادراری

پیشگیری از عفونت ادراری

دستگاه ادارای شامل کلیه ها ، مجرای خروجی ، جالب ها و مثانه می شود ، عفونت در بخش های مختلف دستگاه ادراری وجود دارد ، بخش مجرای ادرار و مثانه بیشتر شامل عفونت می شود .

بهتر است بدانید که مردان بیشتر از زنان در معرض خطر مبتلا به عفونت دستگاه ادراری می باشند ، اگر عفونت بخش مثانه را درگیر کرده باشد معمولا با درد همراه است و بسیار آزار دهنده می باشد .

آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزادی بیان می کند که در صورتی که کلیه ها دچار عفونت شده باشند حتما باید درمان را سریع تر شروع نمایید زیرا می تواند مشکلات جدی را به همراه داشته باشد .

راه های پیشگیری از عفونت ادراری

برای پیشگیری از عفونت ادراری باید مصرف موادی که سبب تحریک مثانه می شود نظیر غذاهای تند را قطع نمایید و یا بسیار اندک مصرف نمایید .

مصرف چربی ها را برای پیشگیری از عفونت ادراری باید کاهش دهید هم چنین از مصرف نان سفید ، پاستا و شکراجتناب نمایید .

مصرف روغن های هسته انگور ، روغن زیتون و گیاهی را باید افزایش دهید

اسیدهای چرب ترانس را باید کاهش دهید

مصرف قهوه و محرک های مثانه نظیر الکل و تنباکو را باید کاهش دهید

راه کارهای مختلفی برای پیشگیری از عفونت ادراری وجود دارد مهم ترین آن کاهش وزن و رعایت بهداشت می باشد که ، در آزمایشگاه آزادی به روش های مختلفی آزمایش عفونت ادراری انجام می شود که با استفاده از این آزمایش ها می توان متوجه شد که شخص به بیماری عفونت ادراری مبتلا شده است یا خیر

در آزمایشگاه  آزادی شما آزمایش های را که مرتبط به عفونت ادراری است ، را انجام دهید ، تا در صورتی که به بیماری عفونت ادراری مبتلا هستید سریع تر درمان شوید .

یکی از بیماریهای که سریعا می شود درمان شود ، درمان عفونت ادراری است که به آسانی می توان این بیماری را درمان نمود .

بیماری عفونت ادراری اگر درمان نشود ، عواقب جبران ناپذیری را برای شخص ایجاد می کند .

منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم. با تشکر مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزادی

 

 

پاسخ

هجده + چهارده =