17 اسف

سوالات متداول تعیین جنسیت

سوالات متداول تعیین جنسیت :

تعیین جنسیت قبل از بارداری به روش ژنتیکی یعنی چه ؟

با متخصصان آزمایشگاه آزادی می توانید پیش از حاملگی جنسیت فرزند خود را تعیین کنید ، اگر می خواهید تعیین جنسیت فرزند را تعیین کنید می توانید پیش از بارداری به توجه به تکنیک های پیشرفته علم ژنتیک یک جنس را نسبت به جنس دیگر افزایش دهید .

آیا ممکن است با انجام تعیین جنسیت پیش از بارداری صدمه ای به مادر وارد شود ؟

خیر – نه تنها صدمه ای به مادر وارد نمی شود بلکه ممکن است بسیاری از بیماریهای فرد شناسایی و اقدامات لازم برای درمان آن شروع شود .

آیا با انجام تعیین جنسیت پیش از حاملگی به روش ژنتیکی ممکن است به جنین صدمه وارد کند ؟

خیر – با توجه به این که این روش از از مطمئن ترین روش های روز دنیا است ، نه تنها ضربه ای به جنین وارد نمی کند بلکه میتوان به آسانی جنیست فرزند پسر یا دختر را تغییر داد ، در این روش دستکاری و تغییری در تشکیل نطفه در هیچ یک از مراحل انجام نمی شود .

سوالات برخی از بیماران آزمایشگاه آزادی در خصوص تعیین جنسیت :

باسلام ، من 48 ساعت قبل نزدیکی داشته ام اگر پس از دو روز که نزدیکی داشته ام و تخمک گذاری انجام شده باش می توان جهت بارداری و تعیین جنسیت پسر اقدام نمایم ؟ البته این مسئله را نیاز است بیان کنم که من روز شانزدهم بارداری داشته ام در صورتی که پریودم روز 19 یا 18بوده است ؟

پاسخ آزمایشگاه آزادی :

دوست گرامی برای تعیین جنسیت پسر شما حداکثر باید از 2 الی 4 روز نزدیکی نداشته باشید ، اما پس از آن و قبل از آن می توانید نزدیکی داشته باشید .

سوالات متداول تعیین جنسیت

با سلام ، می خواستم بدونم مصرف خرما پس از اقدام کردن برای تعیین جنسیت تاثیر گذار است یا خیر ، من برای داشتن فرزند پسر سه ماه پیش نزد دکتر رفته ام ؟

پاسخ آزمایشگاه آزادی :

خیر مصرف خرما اشکالی ندارد .

 

 

 

پاسخ

دو + پانزده =