,پرده آب هوشمند,فرش مجازی,فرش هوشمند,استند لمسی,کف پوش سه بعدی متحرک,باکس هولوگرافیک,3dمپینگ,ویدیو مپینگ
02 شهر

تست غربالگری تشخیص جنسیت جنین

تست غربالگری تشخیص جنسیت جنین

تست غربالگری تشخیص جنسیت جنین را می توان از هفته 8 بارداری با آزمایش خون انجام داد ، می توان با روش های مختلفی نظیر آمنیوسنتز ، CVS  تشخیص جنسیت جنین را قبل از تولد جنین انجام داد

بهتر است بدانید در این روش ها یک درصد احتمال سقط جنین وجود دارد ، زیرا این روش ها تهاجمی می باشند ، معمولا توصیه می شود از این روش ها برای مادرانی که ممکن است در اثر عوامل ژنتیکی جنین به بیماری ها مبتلا شود حتما این آزمایش ها را انجام دهند .

تست غربالگری تشخیص جنسیت جنینکاربرد این تست ها

در مادرانی که بیماری هموفیلی دارند انجام این تست ها بسیار مفید و کاربردی است ، در صورتی که مادر جنین پسر را داشته باشد و به این بیماری مبتلا باشد حتما جنین نیز این بیماری را می گیرد اما در صورتی که جنین دختر باشد خطر مبتلا شدن وجود ندارد بلکه ممکن است ناقل بیماری شود .

مزایا تست PGTMB

این روش خطری برای مادر ندارد ، زیرا این روش غیر تهاجمی است .

این روش نسبت به سایر روش های نظیر CVS و آمنیوسنتز ارزان تر است .

در آزمایشگاه آزادی این تست انجام می شود و با توجه به آماری  که این آزمایشگاه بدست آورده است ، هماهنگی بین جنسیت نوزاد و آزمایش انجام شده وجود داشته است .

بهتر است بدانید :

آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزادی در سال 1356 با مدیریت آقای دکتر پرویز کنعانی و آقای دکتر محسن غریب دوست و مسئولیت فنی آقای دکتر محسن غریب دوست تاسیس گردیده است و از همان زمان همکاری با آزمایشگاه های همکار را در سطح وسیعی در کل کشور شروع نمود. جهت دقت و صحت در انجام آزمایشات اطلاعات در مورد آزمایشات ارسالی، نحوه دقیق نمونه گیری، ارسال آنها می تواند در بدست آمدن جواب های دقیق تر موثر باشد.

منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم. با تشکر مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزادی

 

 

 

پاسخ

سیزده − 6 =