16 فرو

عواقب و عوارض کاهش وزن سریع

عواقب و عوارض کاهش وزن سریع :

عواقب و عوارض کاهش وزن سریع را در این بخش قرار می دهیم تا شما هم جز آن دسته از اشخاصی هستید که قصد کاهش وزن سریع را دارید با عوارض آن آشنا شوید .

متاسفانه امروز از طریق شبکه های ماهواره و صفحات اجتماعی مختلف برای اشخاصی که با مشکلات چاقی روبرو هستند تبلیغات غیر علمی و پزشکی قرص های لاغری ، ژل لاغری در سه روز و… قرار داده می شود که هیچ یک از این تبلیغات صحیح نیست و فقط جنبه سود آوری برای اشخاص دارد .

برخی از اشخاص نیز برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام دست به رژیم های غذایی سختی می زنند که سریع تر به کاهش وزن برسند بهتر است بدانید این رژیم ها نیز جز اینکه ساختار بدن شخص را بهم می ریزند سبب افتادگی پوست می شود .

عواقب و عوارض کاهش وزن سریععوارض کاهش وزن سریع :

  • سوء تغذیه :

در صورتی که شخص از رژیم غذایی بی تعادل استفاده کند به احتمال زیاد به سوء تغذیه مبتلا می شود .

  • بالا رفتن احساس گرسنگی :

زمانی که شخص رژیم غذایی سخت بگیرد و برای مدت زمان طولانی چیزی نخورد در او تشدید غذاهای چرب و سرخ در شخص تشدید می شود .

  • کمبود انرژی :

زمانی که در بدن شخص کمبود انرژی احساس شود شخص احساس خستگی شدید می کند ، معمولا زمانی این حالت بروز می کند که شخص رژیم های سخت را می گیرد .

  • ریزش مو :

ریزش مو اشخاص زمانی که پروتئین ها و مواد مغذی در بدنشان کاهش می یابد اتفاق می افتد .

  • افسردگی :

یکی از عوامل بروز افسردگی گرسنگی طولانی مدت است .

آزمایشگاه آزادی به اشخاص توصیه می کند که قبل از گرفتن رژیم غذایی و یا مصرف هر گونه داروی شخص به انجام آزمایش های عملکرد تیروئید بپردازد وآزمایش های که مربوط به اضافه وزن را هستند انجام دهد تا اول علت بررسی شود سپس اقدامات لازم برای لاغری انجام شود .

در آزمایشگاه آزادی به شکل دقیق و با بهترین تجهیزات این تست انجام می شود ، شما عزیزان برای نوبت دهی و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تست با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 66927008

منتظرنظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت آزمایشگاه آزادی

 

 

 

پاسخ

هجده − 4 =